co čeká Stefana, Damona a Elenu? A další útržky z 5. série

16. září 2013 v 20:34 | Chloe~ |  TVD - Spoilers
Zdroj - Edna.cz
"V páté sérii THE VAMPIRE DIARIES bude mnoho změn - ne jen, že se k seriálu přidá i jeho spin-off THE ORIGINALS, který se zaměří na Původní rodinu, Hayley a další v New Orleans, ale i mnoho postav odchází na vysokou, a tak má seriál možnost vydat se novým směrem. Jakým? To nám prozradila producentka Caroline Dries."

ČLÁNEK OBSAHUJE SPOILERY!


Vzhledem ke všem změnám v 5. sérii - ztráta dynamiky mezi několika postavami, maturitě, vysoké - co si myslíte, že bylo největší změnou nové série?
Caroline Dries: "Zajímavé je, že se hodně lidí ptalo ohledně odchodu Původní rodiny, ale my skončili s obrovským cliffhangerem s Silasem, velkým padouchem a Katherine jako člověkem, což je v seriálu velký posun v dynamice postav. Takže jsme měli nadbytek záporáků. V seriálu nezbyla velká díra, i když mu Původní upíři dodali na zajímavosti. Finále nás do toho všeho uvedlo.
Vzpomínám že na konci první série, když jsme začínali s druhou sérii, skončili jsme 1. sezónu asi s 900 sty možnými cliffhangery a všichni scénáristé jsme seděli v místnosti a říkali si: "Máte nějaký nápad jak to dát všechno dohromady?" Na pátou sérii jsme toho měli na talíři dost. Věděli jsme, že chceme, aby šla Elena na vysokou. Je to nový svět. Můžeme nechat jít Původní do New Orleans."

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama